Konferencje i kursy

Konferencje i kursy

12-13. 01. 2024

DIAGNOSTYKA I PRZYCZYNOWE LECZENIE NIEPŁODNOŚCI – stacjonarny kurs praktyczny

Stymulacja owulacji u pacjentek z PCOS bardzo pomaga zajść w ciążę. Jeśli jednak pacjentka ma subniedrożność jajowodów lub jej mąż ma ciężki zespół OAT, nie pomoże nawet świetnie dobrana stymulacja. Leczenie niepłodności to ZAWSZE LECZENIE PARY.

Ginekolodzy zajmujący się leczeniem niepłodności powinni posiadać szeroką wiedzę z różnych dziedzin medycyny (endokrynologia, andrologia, immunologia, genetyka, psychologia). Pomagamy ginekologom i nie tylko zdobyć tę wiedzę, zapraszamy ekspertów różnych specjalizacji zajmujących się od lat problemem niepłodności.

Uczymy od podstaw, ale zwracamy uwagę na szczegóły. 

 

25.09.2023 - 3.10.2023

W dniach 25 września – 03 października 2023 rozpocznie się kurs dla przyszłych instruktorów Modelu Creighton (wspomagający leczenie metodą NaProTechnologii).

We współpracy z American Academy of FertilityCare™ Professionals organizujemy szkolenie dla osób zainteresowanych nauczaniem Modelu Creighton. Wydarzenie będzie miało charakter międzynarodowy i odbędzie się w języku angielskim, zgodnie ze standardami AAFCP.

Szkolenie trwa 13 miesięcy i składa się z dwóch zjazdów (tzw. EP-1: 10 dni oraz EP-2: 7 dni) odbywających się w Krakowie oraz rocznej pracy z parami pod opieką Supervisora.

Szkolenie kończy się egzaminem końcowym, po zdaniu którego uzyskuje się tytuł Instruktora Modelu Creighton (Fertility Care Practitioner).